Локации
Harju
Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed
Tartu Ülikooli loodusmuuseum on Eesti vanim, 1802. aastal alguse saanud muuseum. TÜ loodusmuuseumile kuuluvad zooloogia-, geoloogia-, botaanika- ja mükoloogiakogud. Kogume ja säilitame isendeid (eksemplare) taime-, seene- ja loomariigist ning kivimeid ja kivistisi. Osaleme teaduslike andmebaaside arendamises ja täiendamises. Korraldame näitusi ja avalikke üritusi. Pakume koolidele ja teistele huvilistele loodushariduslikke õppeprogramme ja -materjale. Aastal 2014 liideti Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed üheks asutuseks. Andmed: Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed Registrikood: 74001073 Aadress: Vanemuise 46, Tartu 51003 Tel: 737 6076 E-post: loodusmuuseum@ut.ee www.natmuseum.ut.ee www.botaanikaaed....

На этой странице тропы открытий как для школ, так и для общеобразовательных целей. Для выбора тропы нажми на желаемый участок и школу или на маркер, находящийся на карте.

Минимальные условия: операционная система IOS (версия 8), Android 4.4 или Windows Phone 8.1. Необходим рабочий GPS модуль и хотя бы 3G интернет.