Локации
Harju
Tallinna Kuristiku Gümnaasium
Tallinna Kuristiku Gümnaasium avati 1984. aastal. Meie kool on Lasnamäe suurim eesti õppekeelega kool, kus õpib ligi 930 õpilast. Riigieksamite tulemuste poolest on meie lõpetajad üle vabariigi keskmise küündinud. Samuti oleme saanud auhindu nii aineolümpiaadidel kui ka spordivõistlustel. Kooli vaimu hoiavad kõrgel nii õpetajad kui ka õpilased, kes õpilasesinduse (ÕE) juhtimisel koolielu sisukamaks aitavad muuta. Vaba aja sisustamiseks leiab meil võimalusi iga maitsega inimene.
TKG perespordipäev
4.3
Автор: Alari Põim
Добавлено: 24.05.2020
В последний раз изменено: 03.06.2020
Целевая группа: Muu
Среднее время прохождения: 2 tundi 9 minutit
 
Leia punkt. Lahenda ülesanne või vasta küsimusele. Vastamisel võid kasutada interneti avarusi. Punkti küsimust kuvatakse max 20m kauguselt. Punktide läbimise järjekord on vaba. Rada alusta kindlasti täis akuga. TKG Õpilane peab kindlasti märkima oma nime ja klassi. Raja läbimisel ära unusta vajutamast "lõpeta mäng".
 
kaart
 

На этой странице тропы открытий как для школ, так и для общеобразовательных целей. Для выбора тропы нажми на желаемый участок и школу или на маркер, находящийся на карте.

Минимальные условия: операционная система IOS (версия 8), Android 4.4 или Windows Phone 8.1. Необходим рабочий GPS модуль и хотя бы 3G интернет.