Locations
Harju
Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed
Tartu Ülikooli loodusmuuseum on Eesti vanim, 1802. aastal alguse saanud muuseum. TÜ loodusmuuseumile kuuluvad zooloogia-, geoloogia-, botaanika- ja mükoloogiakogud. Kogume ja säilitame isendeid (eksemplare) taime-, seene- ja loomariigist ning kivimeid ja kivistisi. Osaleme teaduslike andmebaaside arendamises ja täiendamises. Korraldame näitusi ja avalikke üritusi. Pakume koolidele ja teistele huvilistele loodushariduslikke õppeprogramme ja -materjale. Aastal 2014 liideti Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed üheks asutuseks. Andmed: Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed Registrikood: 74001073 Aadress: Vanemuise 46, Tartu 51003 Tel: 737 6076 E-post: loodusmuuseum@ut.ee www.natmuseum.ut.ee www.botaanikaaed....

Siin lehel on peamiselt koolidele, kuid ka üldisematel hariduslikel eesmärkidel valminud Avastusrajad. Raja valimiseks vajuta kaardil olevatel markeritel või vali menüüs sobiv piirkond ja kool.

Miinimum nõuded: operatsiooni süsteem iOS (versioon 8), Android 4.4 või Windows Phone 8.1. Vajalik on vähemalt 3G interneti ühendus ja töötav GPS moodul.