Locations
Harju
Tallinna Kuristiku Gümnaasium
Tallinna Kuristiku Gümnaasium avati 1984. aastal. Meie kool on Lasnamäe suurim eesti õppekeelega kool, kus õpib ligi 930 õpilast. Riigieksamite tulemuste poolest on meie lõpetajad üle vabariigi keskmise küündinud. Samuti oleme saanud auhindu nii aineolümpiaadidel kui ka spordivõistlustel. Kooli vaimu hoiavad kõrgel nii õpetajad kui ka õpilased, kes õpilasesinduse (ÕE) juhtimisel koolielu sisukamaks aitavad muuta. Vaba aja sisustamiseks leiab meil võimalusi iga maitsega inimene.
Kuristiku spordirada 2020
3.4
Autor: Alari Põim
Lisatud: 13.04.2020
Viimati muudetud: 27.04.2020
Sihtgrupp: Muu
Keskmine läbimise aeg: 2 tundi 25 minutit
 
Leia punkt. Lahenda ülesanne või vasta küsimusele. Vastamisel võid kasutada interneti avarusi. Punkti küsimust kuvatakse max 20m kauguselt. Punktide läbimise järjekord on vaba. Arvestatakse nii raja läbimise aega kui õigeid vastuseid. Rada alusta kindlasti täis akuga. TKG Õpilane peab kindlasti märkima oma nime ja klassi. Raja läbimisel ära unusta vajutamast "lõpeta mäng".
 
kaart
 

Siin lehel on peamiselt koolidele, kuid ka üldisematel hariduslikel eesmärkidel valminud Avastusrajad. Raja valimiseks vajuta kaardil olevatel markeritel või vali menüüs sobiv piirkond ja kool.

Miinimum nõuded: operatsiooni süsteem iOS (versioon 8), Android 4.4 või Windows Phone 8.1. Vajalik on vähemalt 3G interneti ühendus ja töötav GPS moodul.