Avastusrada - Tallinna Ülikool - Tallinna Ülikooli mäluüksused - Sisesta mängijad

Tallinna Ülikooli mäluüksused

Sihtgrupp: Muu
Keskmine läbimise aeg: 16 tundi 6 minutit
Raja autor: Külli Kori
Tere Sulle, kes Sa oled tulnud läbima Tallinna Ülikooli mäluüksuste avastusrada. Meeleolukaks mängimiseks anname järgmised nõuanded: *Mine mängima hea ja mõnusa ilmaga, nii on toredam rada läbida ning tuju jääb heaks! *Riietu vastavalt ilmale, et “avastades” ei hakkaks liiga palav ega külm. Nutikindad tulevad jaheda ilmaga kindlasti kasuks. *Küsimused avanevad siis, kui oled õigele asukohale piisavalt lähedal. *Avastusrajal leidub küsimusi nii videote, piltide kui tavaküsimuste näol, seega ole valmis üllatusteks. Mõnele küsimusele võib olla ka mitu õiget vastust. *Ära avasta üksi- koos arutledes jäävad asjad paremini meelde. Head avastamist soovivad ELU projekti “Tallinna Ülikooli mäluüksused muuseumiööle” üliõpilased Anita Eensalu, Laura Nõu, Carol Tarre, Kerli Haav, Karolina Alpius ja Aivi Osman.

Sisesta mängijate nimi ja e-posti aadress. E-postile saadetakse mängu alustamiseks vajalikud juhised koos mängu aadressiga.

Mängija 1:
Lisa veel mängijaid +

Vali mänguvorm:

Registreerimine koodi abil

Mängule on võimalik registreerida ka koodi abil. Koodi loomiseks klikka nupul "Genereeri kood". Koodi saavad mängijad sisestada Avastusraja esilehel lingi alt "Liitu mänguga".

Koodiga liituvad mängijad peavad sisse logima kasutades Google-i sisselogimisteenust.

Kood kehtib 24 tundi või kuni mängu looja sulgeb mängu