Avastusrada - Päästeamet - Ohutusteemaline avastusrada - Paide linn - Sisesta mängijad

Ohutusteemaline avastusrada - Paide linn

Sihtgrupp: Muu
Keskmine läbimise aeg: 1 tund 6 minutit
Raja autor: Kristi Kais
Tere tulemast ohutusteemalisele avastusrajale! Ohutusrada läbides kohtud järgmiste teemadega nagu tule- ja veeohutus, elektriohutus, liiklusohutus, ohutus internetis, esmaabi andmine, kohtumine metsloomaga, matkatarkused, raudteeohutus ning inimese vaimne tervis. Ohutusteemalisi avastusradasid on aidanud luua Päästeamet, Transpordiamet, Politsei- ja Piirivalveamet, Elektrilevi, Eesti Punane Rist, Keskkonnaamet, Operation Lifesaver Estonia (OLE), Kaitseliit ja MTÜ Peaasjad. Rajale minnes võta kaasa laetud mobiiltelefon ning riietu vastavalt ilmastikule. Rada on peaaegu 3 km pikk ja on valdavalt looduses ning pehmel pinnasel. Läbitav on jala ning rattaga. Märja ilmaga on soovitav jalga panna kummikud. Palun oli rada läbides tähelepanelik liikluses. Võib juhtuda, et mõne punkti läheduses kohtad sa ekskavaatoreid, palun hoia neist eemale ja kindlasti ära roni nende otsa. Põnevat avastamist!

Sisesta mängijate nimi ja e-posti aadress. E-postile saadetakse mängu alustamiseks vajalikud juhised koos mängu aadressiga.

Mängija 1:
Lisa veel mängijaid +

Vali mänguvorm:

Registreerimine koodi abil

Mängule on võimalik registreerida ka koodi abil. Koodi loomiseks klikka nupul "Genereeri kood". Koodi saavad mängijad sisestada Avastusraja esilehel lingi alt "Liitu mänguga".

Koodiga liituvad mängijad peavad sisse logima kasutades Google-i sisselogimisteenust.

Kood kehtib 24 tundi või kuni mängu looja sulgeb mängu