Avastusrada - Päästeamet - Ohutusteemaline avastusrada - Abja-Paluoja - Sisesta mängijad

Ohutusteemaline avastusrada - Abja-Paluoja

Sihtgrupp: Muu
Keskmine läbimise aeg: 1 tund 13 minutit
Raja autor: Tuuli Taavet
Tere tulemast ohutusteemalisele avastusrajale! Ohutusrada läbides kohtud järgmiste teemadega nagu tule- ja veeohutus, elektriohutus, liiklusohutus, ohutus internetis, esmaabi andmine, kohtumine metsloomaga, matkatarkused, raudteeohutus ning inimese vaimne tervis. Ohutusteemalisi avastusradasid on aidanud luua Päästeamet, Transpordiamet, Politsei- ja Piirivalveamet, Elektrilevi, Eesti Punane Rist, Keskkonnaamet, Operation Lifesaver Estonia (OLE), Kaitseliit ja MTÜ Peaasjad. Rada läbimiseks kaasas peab olema täis laetud mobiiltelefon ja ilmastikukindel ja mugav riietus. Rada saab alguse ja lõppeb Abja Gümnaasiumi juurest. Rada on ligi 2,5 km pikk ja läbimise aeg on 1,5-2 tundi. Liigu punktist - punkti vaid mööda teid!

Sisesta mängijate nimi ja e-posti aadress. E-postile saadetakse mängu alustamiseks vajalikud juhised koos mängu aadressiga.

Mängija 1:
Lisa veel mängijaid +

Vali mänguvorm:

Registreerimine koodi abil

Mängule on võimalik registreerida ka koodi abil. Koodi loomiseks klikka nupul "Genereeri kood". Koodi saavad mängijad sisestada Avastusraja esilehel lingi alt "Liitu mänguga".

Koodiga liituvad mängijad peavad sisse logima kasutades Google-i sisselogimisteenust.

Kood kehtib 24 tundi või kuni mängu looja sulgeb mängu