Avastusrada - Keila kool - Keila-Niitvälja soo: Külla kuldkingale! - Sisesta mängijad

Keila-Niitvälja soo: Külla kuldkingale!

Sihtgrupp: III kooliaste
Keskmine läbimise aeg: 2 tundi 2 minutit
Raja autor: Inga Kangur
Käesoleva matkaga "Külla kuldkingale!" osaleb Keila Kool Eesti Bioloogiaõpetajate Ühingu poolt kavandatud projektis. Projekti 100 matka «Elurikas Eesti» eesmärgiks on Eesti Vabariigi 100. aastapäeva tähistamise kestel aastatel 2017–2018 viia läbi vähemalt sada Eesti loodust tutvustavat elamuslikku, kogemuslikku ja uurimuslikku õppematka üle kogu Eesti. Elurikas tähendab meile nii looduses liikumisest tulevat tervist kui ka elurikkust kui bioloogilist mitmekesisust, mida matkadel paremini tundma õpitakse. Vajalik varustus: laetud nutitelefon või tahvelarvuti, millel on toimiv internetiühendus ning sisselülitatud GPS moodul (kontrolli telefoni seadeid!) . Registreerimisel sisestatud e-posti aadressile saadetakse mängu alustamise link, mis tuleb raja algusse jõudes oma nutiseadmes avada. Raja pikkus on ligikaudu 5,3 km, läbimise aeg jalgsi u 2 tundi. Soovitav on läbida rada punktide järjekorras ning mööda metsateid-radu. Kaardil on Sinu asukoht rohelise täpina, läbimata punktid punased, mis peale ülesande sooritamist muutuvad halliks.Kaardil saad jälgida, mitu meetrit Sul järgmise punktini minna on. Varu pisut kannatust, sest GPS ei uuenda andmeid hetkega, otsitava punkti ülesanne avaneb 25 m raadiuses. Rajal on näha ühe varasema matkaraja infotahvleid, neid on kasulik lugeda. Kui ühendus mängu ajal katkeb, saad registreerimisel Sulle saadetud alustamise lingi kaudu uuesti mängu siseneda ja poolelijäänud kohast jätkata. Head avastamist!

Sisesta mängijate nimi ja e-posti aadress. E-postile saadetakse mängu alustamiseks vajalikud juhised koos mängu aadressiga.

Mängija 1:
Lisa veel mängijaid +

Vali mänguvorm:

Registreerimine koodi abil

Mängule on võimalik registreerida ka koodi abil. Koodi loomiseks klikka nupul "Genereeri kood". Koodi saavad mängijad sisestada Avastusraja esilehel lingi alt "Liitu mänguga".

Koodiga liituvad mängijad peavad sisse logima kasutades Google-i sisselogimisteenust.

Kood kehtib 24 tundi või kuni mängu looja sulgeb mängu