Avastusrada - TLÜ Ökoloogia Keskus - Looduse Akadeemia: ökosüsteemiteenused - Sisesta mängijad

Looduse Akadeemia: ökosüsteemiteenused

Sihtgrupp: II kooliaste
Keskmine läbimise aeg: 1 tund 14 minutit
Raja autor: Jaanus Terasmaa
Raja pikkus ~1.5 km, läbimiseks kuluv aeg ~1 h. Raja algus on Kadrioru trammipeatuses. Selleks, et rajapunktides olevaid küsimusi näha, peab nendesse kohale minema. Rada on mõeldud kõikidele huvilistele, kellel on soov saada uusi teadmisi! Rajal tutvustatakse linna ökosüsteemiteenuseid. Raja läbimine on jõukohane igaühele ning mingit erivarustust ei nõua. Küll aga tasub teid ületades olla tähelepanelik ning teha seda ainult selleks ettenähtud kohtadel. Kuna mängimine ei ole aja peale, siis kiirustamine midagi juurde ei anna, parem jaluta rahulikul ja naudi! - Mängule registreerimiseks tuleb klõpsata nupul "Mängima". - Seejärel tuleb sisestada mängijate või rühmade nimed (juhul, kui mängitakse rühmades või paarides) ning e-posti aadress, kuhu saadetakse individuaalsed kutsed alustamiseks. Uue mängija lisamiseks tuleb klõpsata lingil "Lisa+". Mängijate arvul piiranguid ei ole. - Alles siis, kui kõik mängijad sisestatud klikka nupul "Registreeru mängul". Põhjaliku kasutusjuhendid leiad avalahe allservast. Vaja läheb: Laetud akuga nutiseade (mobiil või tahvel), millel on mobiilne internet ja GPS.

Sisesta mängijate nimi ja e-posti aadress. E-postile saadetakse mängu alustamiseks vajalikud juhised koos mängu aadressiga.

Mängija 1:
Lisa veel mängijaid +

Vali mänguvorm:

Registreerimine koodi abil

Mängule on võimalik registreerida ka koodi abil. Koodi loomiseks klikka nupul "Genereeri kood". Koodi saavad mängijad sisestada Avastusraja esilehel lingi alt "Liitu mänguga".

Koodiga liituvad mängijad peavad sisse logima kasutades Google-i sisselogimisteenust.

Kood kehtib 24 tundi või kuni mängu looja sulgeb mängu